Vaše významné okamžiky v životě vyfotografuji profesionálně a s velmi osobním přístupem. Každá svatba je originální prožitek a tak mé fotografie jsou nejen sdělení, ale i vyjádření atmosféry a emocí. Individuální přístup je samozřejmostí. Naše setkání ještě před svatbou s Vámi a Vašimi požadavky je tedy pro mě velmi důležité. Jsem zkušená fotografka s dlouholetou praxí a celorepublikovým záběrem. Od maličkých svatebních síní přes zahrady až po velké zámky.

Fotím profesionální technikou Canon EOS 5D Mark IV se špičkovými objektivy. Fotografie Vám předáme dle přání na CD/DVD, flashdisk, cloudové úložiště a nebo v tištěné podobě libovolných formátů.
Ke každé nabídce je možná webová galerie zdarma. Doprava fotografa je po Trutnově zdarma, cestovné mimo město 6 Kč/km.

Kontakt

  • Lenka Pekárková
  • Mobil: +420 777 755 332
  • Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Nabízené varianty

Sada 1 Sada 2
Obsahuje: minimálně 120 nafocených snímků. Příjezd svatebčanů, příchod do svatební síně, obřad, gratulace, skupinové foto (samostatně, se svědky, s rodiči). Cena zahrnuje: CD, DVD se všemi nafocenými snímky, 10 foto 10x15 a 1 foto 15x20 zdarma. Celkový čas fotografování 1 hodina. Cena sady: 2.200,- Kč Obsahuje: minimálně 200 nafocených snímků. Příjezd svatebčanů, příchod do svatební síně, obřad, gratulace, skupinové foto (samostatně, se svědky, s rodiči), spontánně aranžované foto v interiéru i exteriéru (parky, zahrady). Cena zahrnuje: CD, DVD se všemi nafocenými snímky, 15 foto 10x15 a 1 foto 15x20 zdarma. Celkový čas fotografování 2 hodiny. Cena sady : 3.000,- Kč
Sada 3 Sada 4
Obsahuje: minimálně 300 nafocených snímků. Ranní přípravy, příjezd svatebčanů, příchod do svatební síně, obřad, gratulace, skupinové foto (samostatně, se svědky, s rodiči), spontánně aranžované foto v interiéru i exteriéru (park, zahrada), část svatební hostiny (příjezd, přípitek, oběd). Cena zahrnuje: CD/DVD nosič se všemi nafocenými snímky. Celkový čas fotografování 6 hodin. Cena sady : 6.000,- Kč Obsahuje: minimálně 500 nafocených snímků. Ranní přípravy, příjezd svatebčanů, příchod do svatební síně, obřad, gratulace, skupinové foto (samostatně, se svědky, s rodiči), spontánně aranžované foto v interiéru i exteriéru (park, zahrada), svatební hostina, odpolední a večerní zábava. Cena zahrnuje: CD/DVD nosič se všemi nafocenými snímky. Celkový čas fotografování 10 hodin. Cena sady : 10.000,- Kč

 

Ukázky naší práce