Nikon

Nabízíme převážně objektivy značky Nikon. Tyto objektivy nabízejí bezkonkurenční brilanci, ostrost, přesnost zaostření, rozsah a spolehlivost. Objektivy DX Nikkor byly zkonstruovány speciálně pro použití s jednookými zrcadlovkami Nikon DX, s nimiž tvoří nepřekonatelnou kombinaci s vysokým tvůrčím potenciálem. U formátu FX je naproti tomu možné dosáhnout vysokých ISO hodnot citlivosti s minimálním množstvím šumu, zrychlit čas závěrky při nižších hladinách osvětlení, dosahovat těch nejšpičkovějších fotografických výsledků a v neposlední řadě umožňuje fotografům zvyklým na kinofilm vrátit se k původnímu vnímání ohniskových vzdáleností.

Dále pak dodáváme objektivy dalších renomovaných značek, jako je Canon, Sigma, Tokina a Tamron.

Canon

Za EOS digitálním SLR stojí světově nejsrozumitelnější systém zaměnitelných objektivů. Od 14mm ultraširokého úhlu až po 600mm super teleobjektivu, 60 objektivů v řadě pokrývá všechny možné požadavky na pořizování snímků. Podívejte se na svět z jiné perspektivy, zachyťte váš pohled přes oči EOSu.

Sigma

Firma Sigma si je vědoma, jak důležitou součástí fotografické výbavy je objektiv. Proto je její snahou uspokojit různé kategorie fotografů od začátečníků až po ty, co to s fotografickým uměním myslí opravdu vážně. S využitím nejnovějších poznatků v optických technologiích s jistotou dovádí k dokonalosti objektivy k jednookým zrcadlovkám a vychází tak vstříc fotografům nejen amatérům, ale i profesionálům. V mnohých případech ve špičkové kvalitě za nižší ceny, nežli v případě originálu. Navíc s prodlouženou 4 letou zárukou.

Tamron

Tamron nabízí širokou škálu objektivů pro klasické i digitální zrcadlovky. Patří mezi významné výrobce kvalitní fototechniky ve světě. Pro odstranění barevných vad používá LD a AD skla. 

  • LD skla s nízkým rozptylem: Barevná vada je formou optického šumu, který snižuje ostrost obrazu. LD členy jsou vyrobeny ze speciálních optických skel s extrémně nízkým rozptylem světla (charakteristika, jak je světelný paprsek po průchodu tímto optickým sklem rozložen do barev duhy), které efektivně kompenzují barevnou vadu, obzvláště patrnou při používání teleobjektivů v krajní poloze.
  • AD skla s anomálním rozptylem: Základní charakteristikou skla s anomálním rozptylem světla je abnormálně široké pásmo s odlišným rozptylem světla (hodnota rozptylu světla vztažená k určitému pásmu vlnových délek viditelného spektra), které odpovídá určitým vlnovým délkám. Kombinací AD členů a prvků z klasického optického skla s různými hodnotami rozptylu světla, což jsou rozptyly světla s pásmovými charakteristikami (rozptyly světla závislé na různých vlnových délkách), může být efektivně řízená kompenzace osových barevných vad u teleobjektivů, nebo mimoosové barevné vady u širokoúhlých objektivů s běžnou optickou konstrukcí. 

Tokina

Technologie AT-X je koncept firmy Tokina, který se neustále vyvíjí a zdokonaluje již přes 22 let od prvního uvedení objektivu AT-X na trh, v roce 1981. Každý nový objektiv ze Série Pro, označený zlatým kroužkem, má na rozdíl od předchozí verze inovovaný design a využívá novější technologické postupy při výrobě. Tokina objektivy pouze nesestavuje z jednotlivých částí. Tokina provádí důkladný výběr použitých materiálů a při kompletování objektivů používá technologie pracující s mikronovou přesností, aby byla zaručena maximální funkčnost. Věnování max. pozornosti výrobě každého jednoho objektivu dovoluje vyrábět spolehlivé objektivy pro amatérské i profesionální fotografy.

Pokud není Vámi požadovaný objektiv právě skladem, dodáme většinou do druhého dne za internetové ceny.